BE PARTNERS

KIM JESTEŚMY?

BE Partners powstało w 2021 roku jako grupa doświadczonych liderów z zakresu doskonalenia procesów. Przez lata zbieraliśmy doświadczenie w różnych organizacjach produkcyjnych i usługowych. Chcemy dzielić się jak najszerzej naszą wiedzą i doświadczeniem, by wspierać firmy i ich pracowników w ciągłym rozwoju. Pracujemy bezpośrednio przy procesie, a także w salach szkoleniowych – wszędzie tam, gdzie możemy wspierać naszych Klientów.
Nasza nazwa kryje w sobie nasze podejście do współpracy oraz cel jaki sobie stawiamy. BE jest skrótem od „Business Excellence” – doskonałości operacyjnej. Jest ona stanem nieosiągalnym, ponieważ doskonalenie jest procesem ciągłym, który nie ma końca. Partners – jesteśmy partnerami dla naszych Klientów.
Wierzymy, że sukces możemy odnieść tylko wtedy, kiedy nasi klienci będą się rozwijać. Bez względu na to czy dzielimy się naszą wiedzą poprzez projekty, szkolenia czy audyty przedsiębiorstw, zawsze jesteśmy rzeczywistym wsparciem w drodze do doskonałości.

JAK PRACUJEMY?

Przede wszystkim staramy się zrozumieć potrzeby naszych
partnerów. Czy to, jeśli chodzi o szkolenia, czy transformacje organizacji, najważniejsze dla nas jest skupienie się na tym, co może przynieść najlepsze rezultaty. Rezultaty, które wspierają wizję i strategiczne plany przedsiębiorstwa. Nie ma dwóch identycznych organizacji, dlatego nie ma jednego złotego sposobu, który byłby dobry dla każdego. Najważniejsze jest dla nas zaangażowanie całej organizacji, ponieważ tylko przy zaangażowaniu wszystkich pracowników możliwa jest zmiana kultury.

CO OFERUJEMY?

Skupiamy się na budowaniu kultury ciągłego doskonalenia organizacji, aby stworzyć sprawny zespół, który będzie mógł generować pomysły jak usprawniać procesy i rozwiązywać problemy, aby przynosić wymierne korzyści dla naszych partnerów oraz ich klientów. W zależności od organizacji, jej potrzeb oraz poziomu rozwoju nasze wsparcie będzie wyglądało inaczej. Nasi Partnerzy korzystają z audytów i analiz procesów w całej organizacji lub jej części. Na tej podstawie przygotowujemy rekomendacje do doskonalenia. Jeśli istnieje taka potrzeba – wspieramy Klientów podczas wdrażania tych zmian w organizacji. Czasami – jako project managerowie, czasami – jako czynni członkowie zespołów projektowych.
Forma uzależniona jest od oczekiwań i potrzeb naszych Partnerów.
Dodatkowo oferujemy zarówno pojedyncze warsztaty lub całe cykle szkoleniowe, które podnoszą kompetencje zespołów. Nasze szkolenia i warsztaty realizujemy w oparciu o realne problemy występujące w organizacji spędzając sporo czasu bezpośrednio przy procesie.
Cytując jednego z ojców sukcesu Toyoty – Shigeo Shingo:

„Lean jest sposobem myślenia, a nie listą rzeczy do zrobienia”

Przejdźmy drogę tej zmiany wspólnie.

KTO STOI ZA MARKĄ

Adam Barański

Prezes

Ireneusz Ochman

Partner Zarządzający

Paweł Nurzyński

Partner Zarządzający

DLACZEGO MY?

Sumując Nasze Doświadczenie, Rozwijamy Twój Potencjał

Zapewnij swojej firmie i jej pracownikom wsparcie najlepszych Liderów Ciągłego Doskonalenia.

Skupiamy w sobie praktyków doskonalenia z wieloletnim doświadczeniem w różnych branżach przemysłu. Dzięki temu zespół jest zawsze dopasowany do potrzeb i szybko adaptuje się w organizacji Klienta.

Wspieramy naszych Klientów na wszystkich etapach rozwoju. Prowadzimy audyty w celu zdefiniowania potencjału do doskonalenia, a następnie wspólnie realizujemy projekty optymalizacyjne i transformacyjne. Równolegle rozwijamy kompetencje zespołu prowadząc szkolenia i warsztaty.

Zgodnie z podejściem Lean naszym głównym celem jest dostarczania wartości dla naszych Klientów. Realizujemy to zadanie na każdym etapie współpracy, dbając by jakość oferowanych przez nas usług była na najwyższym poziomie.

Zaufali nam:

zapytaj o ofertę

Dopasujemy Się Do Twoich Potrzeb